Ceník

Akční balíčky: 

Balíček Pá – Ne : 2100 Kč, 3 dny, polopenze , 50% sleva na wellness

Balíček Čt – Ne :  2800 Kč, 4 dny, polopenze , 50% sleva na wellness

Balíček Ne – Čt :  3100 Kč, 5 dnů, polopenze , 50% sleva na wellness

Balíček Silvestr (4 dny): 29.12.2022 - 01.01.2023: 5.900,- Kč, polopenze + Silvestrovský raut + přípitek + hudba

 

Balíček VIP pokoj s vířivkou

Pá - Ne: 2.600,- Kč, 3 dny, polopenze, 50% sleva na wellness

Čt - Ne: 3.500,- Kč, 4 dny, polopenze, 50% sleva na wellness

Ne - Čt: 3.900,- Kč, 5 dnů, polopenze, 50% sleva na wellness

Parkovné , wifi zdarma !!! 

- Prodej dárkových voucherů

-  Dítě do 1 roku zdarma

 

Všeobecné, platební a storno  podmínky

Příjezd:

Přihlášení k pobytu probíhá na recepci hotelu Diamant (check-in, od 16:00) i odhlášení (check-out, do 10:00).

Platební podmínky:

Při objednání pobytového balíčku přes www.libverdahotels.cz je klientovi zaslán informační email s platebními podmínkami. Úhrada pobytu musí být provedena bankovním převodem před nástupem klienta na pobyt. Po úhradě daného pobytového balíčku je klientovi zaslán voucher s termínem pobytu.

Storno podmínky:

Naše společnost po zakoupení pobytového voucheru umožňuje klientům, v případě že nemohou na pobyt nastoupit, změnu termínu ubytování nebo popřípadě změnu voucheru (který je přenosný na třetí osobu) a namísto daného klienta může přijet jiný jím pověřený klient. Naše společnost peníze za zakoupené vouchery klientům nevrací.

Dárkové Vouchery

Resort Libverdahotels nabízí k zakoupení dárkové vouchery (dárkové poukazy). Voucher může být vystaven na konkrétní pobyt, jméno (obdarovaného) anebo hodnotu. Standardní doba platnosti voucheru je 12 měsíců.Po uhrazení Vám jej pošleme e-mailem. Pokud si přejete zaslání poštou, bude účtováno poštovné ve výši 150 Kč.Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze.V případě uplynutí doby platnosti voucheru je možné požádat o jeho prodloužení. Poplatek za prodloužení je 150 Kč za každé 2 měsíce doby prodloužení.

Nekuřácké prostory

Všechny pokoje i prostory lázeňských budov jsou nekuřácké. V případě porušení může být účtována pokuta 1.000 Kč, která je splatná v den odjezdu hosta z Resortu.Pokoje jsou vybaveny hlásiči kouře.V případě, že se jedná o soukromý pobyt a dochází k opakovanému porušení zákazu kouření, pobyt hosta může být ukončen a následně je informována rodina či příbuzní